773 677 006

info@cestasnu.cz

Vesna, Slovinsko, Terme Topolšica, 26.4.2018, Polopenze
Vesna
Termín:
26.4. – 28.4.2018
Změnit termín
Délka:3 dny / nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:125942005
2 730 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

  • Bazén vnitřní
  • Bazén venkovní
  • WiFi
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: HOTEL VESNA
Poloha
Lázně Topolšica leží v obci Šoštajn v severovýchodní části Slovinska. Zdejší termální voda, alpské klima, čistý vzduch a slunečné dny příznivě působí především na onemocnění páteře a kloubů, srdečně-cévní onemocnění, dýchací potíže.
Koupání
hotelový bazénový komplex s termální vodou 31-35 ° C a rozlohou 1760 m2 (vnitřní plavecký bazén, dětský bazén, whirlpool, proplouvací bazén), letní venkovní relaxační bazén. Letní aquapark Zora se 3 bazény (teplota vody 28-30 ° C), vířivkou, zábavními atrakcemi, tobogánem, terasami na slunění.
Vybavení
2 restaurace, aperitiv bar, kavárna, bazénový a rehabilitační komplex (termální bazény, finská a infra sauna, turecké lázně, solárium, elektroterapie, fyzioterapie, tělocvična, kryoterapie, masáže, zábaly). Parkoviště u hotelu. Za příplatek vstup do sousedního Wellness centra Zala.
Speciální nabídka
Vstup do hotelového bazénového komplexu Vesna ZDARMA. Vstup do letního aquaparku Zora ZDARMA. Vstup do saunového světa v hotelu Vesna. Organizované cvičení v bazénu a ve fitness. 1 dítě do 5,99 let na přistýlce ZDARMA.
WiFi internet ZDARMA.
Doprava
vlastní. Z Brna 490 km, z Prahy 660 km.
Poznámky
Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 2 noci. V místě pobytu se hradí: pobytová taxa 1,27 €/os/noc. Zapůjčení županu 2 €/os/den.
Cena zahrnuje
Ubytování:, Pokoje STANDARD: 1 a 2-lůžkové pokoje, možnost přistýlky, hygienické zařízení, TV-SAT, fén, telefon., Pokoje PLUS: 1 a 2-lůžkové pokoje, možnost přistýlky, hygienické zařízení, TV-SAT, fén, telefon, chladnička, balkon., Pokoje LUX: 1 a 2-lůžkové kompletně zrekonstruované pokoje, možnost přistýlky, hygienické zařízení, klimatizace, TV-SAT, fén, telefon, chladnička, balkon., Stravování:, polopenze.
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je TIPATOUR zájezdy, s.r.o. , IČ 27743896 .V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK