773 677 006

info@cestasnu.cz

Rubín, Slovensko, 4.5.2018, Bez stravy
Rubín
Termín:
4.5. – 11.5.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:139371722
5 880 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Penzion RUBÍN
Ubytování
Každý apartmán má vlastní kompletně vybavenou kuchyňku a obývací pokoj, oddělenou 1 - 2 ložnice, sociální zařízení a terasu resp. balkón.
Poloha
V městečku Velký Meder, cca 75 km od Bratislavy ve směru na Komárno. v bezprostřední blízkosti areálu termálního koupaliště Thermal Corvinus.
Vybavení
Penzion nabízí ubytování ve dvou, tří, čtyř a pětilůžkových apartmánech s celkovou kapacitou 25 lůžek.
V celém objektu je WiFi připojení na internet, pro děti jsou připraveny houpačky, pískoviště a dětský koutek. Samozřejmostí je možnost opékání a grilování v altánku v zahradním krbu.
Stravování
Bez stravování. Možnost stravování ve 30 m vzdálené hotelové restauraci.
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Čedok a. s. , IČ 60192755 .V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK