773 677 006

info@cestasnu.cz

Vyhledávání zájezdu
Residence La Goélette - Martinik

Residence La Goélette starstarstar

Residence La Goélette
Doprava:
letecky
Letiště:
Praha
Odjezd:
-
Strava:
Bez stravy
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Résidence La Goélette
Popis
Vynikající poloha pro poznání severní části ostrova!
Poloha
Tartane (cca 300 m od centra), na poloostrově Caravelle, v severní části ostrova, na kopci s výhledem na moře, cca 8 km od města Trinite a v těsné blízkosti přírodní rezervace. Od pláže Anse l'Etang je vzdálena cca 5 minut jízdy. Vzdálenost od letiště cca 32 km.

V těsné blízkosti najdete spoustu restaurací a obchůdků.
Rychlý přehled
výhodný poměr kvality a ceny
bazén se skluzavkami
spousta aktivního vyžití
slevy pro seniory nad 60 let
Stručná poloha
cca 30 minut jízdy z letiště
cca 300 m od centra města Tartane
Vybavení hotelu
25 standard pokojů a 40 junior suite v několika 3-podlažních budovách. 2 bazény (jeden o rozloze 325 m2 se skluzavkami), dětský bazén, potápění, šnorchlování, vodní sporty, vodní lyže, katamarány, kanoe, tenis, stolní tenis, billiard, hrací automaty, dětský klub, Wi-fi internet zdarma v lobby, konferenční sál, hlídání dětí, pronájem aut.
Vybavení pokoje
studio - klimatizace, sejf, fén, telefon, TV, koupelna, sprcha, WC, terasa s kompletně vybavenou kuchyňkou. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí.
Pojmenování zařízení 1
Studio pro 2 osoby, 1 přistýlka a možnost ubytování až 2 dětí
Popis zařízení 1
studio - klimatizace, sejf, fén, telefon, TV, koupelna, sprcha, WC, terasa s kompletně vybavenou kuchyňkou. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí.
Stravování
bez stravy.
Náš názor
Vynikající poloha pro poznání severní části ostrova!
Poznámka
výměna ložního prádla, ručníků a úklid je zdarma při pobytu nad 8 nocí. Při kratším pobytu je možné tuto službu zakoupit na místě. Za příplatek možnost ubytování v junior suite s kuchyňkou.
Odkaz na www
http://www.karibea.com/en/hotel/residence-la-goelette/
Www odkaz popis 1
www.karibea.com/en/hotel/residence-la-goelette/
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha – Martinik – Praha, letištní taxy a palivové příplatky, transfery letiště - hotel - letiště, ubytování na 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den, pobytové taxy (platí se přímo v hotelu).
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
Nahrávám...

GPS souřadnice nejsou dostupné.