773 677 006

info@cestasnu.cz

Settimo Cielo, Itálie, Adriatická riviéra, Rosolina Mare, 8.9.2018, Bez stravy
Settimo Cielo
Termín:
8.9. – 15.9.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:128360313
576 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Residence Settimo Cielo - Rosolina Mare
Ubytování
apartmán, trilo 5 -

ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s gaučem a kuchyňským koutem

(max. 5 osob, počet ložnic 2)
plocha 50 m², patro, balkon, panoramatický výhled, do ulice, klimatizace, v ceně, moderní vybavení, bez patrových postelí, TV, lednice, samostatný mrazák, trouba, sprcha, (sprchový kout), bidet, zahradní nábytek, parkovací místo, nástupní dny kdykoli v období do 09.06. a od 01.09., min. pobyt 7 nocí, standardně sobota, příjezd od 16:30 do 19:30 Příjezd po 20. hodině za poplatek 40 €, odjezd od 08:00 do 10:00 V období 14.04. - 09.06. a 01.09. - 29.09. odjezd 9:00 - 11:00

apartmán, trilo 8 -

ložnice s manželskou a patrovou postelí, ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s dvougaučem a kuchyňským koutem

(max. 8 osob, počet ložnic 2)
plocha 70 m², patro, terasa, do ulice, klimatizace, v ceně, TV, lednice, samostatný mrazák, pračka, trouba, sprcha, (sprchový kout), bidet, zahradní nábytek, parkovací místo, nástupní dny kdykoli v období do 09.06. a od 01.09., min. pobyt 7 nocí, standardně sobota, příjezd od 16:30 do 19:30 Příjezd po 20. hodině za poplatek 40 €, odjezd od 08:00 do 10:00 V období 14.04. - 09.06. a 01.09. - 29.09. odjezd 9:00 - 11:00
Popis letoviska

Rosolina Mare nabízí unikátní spojení přírody a turistického ruchu. Nachází se v chráněné oblasti delty Pádu (italsky Po), která je charakteristická mnohdy až nepropustnou divočinou lesů, lagun, říček a ramen řeky Pádu. Na své si tak přijdou nejen milovníci slunění na krásných čistých plážích, ale i milovníci přírody v jen pár kilometrů vzdálené botanické zahradě Delta del Po. Všudypřítomné zeleni je v Rosolina Mare podřízen i charakter výstavby, naprostá většina staveb jsou nevysoké vilky nebo domy obklopené zahradou, větší domy jsou typické hlavně pro střed letoviska, kde je soustředěna i většina obchodů, kaváren a restaurací. Můžete zde najít požadovaný klid a pohodu stejně jako množství zábavy. Rosolina Mare nabízí řadu restaurací a pizzerií, cukráren, obchodů, diskotéky, půjčovny kol a čtyřkolek, jízdárnu, tenisové kurty, minigolf, různé atrakce pro děti a dětský park, nafukovací skluzavky či bazén s tobogánem, letoviskem se lze projet vyhlídkovým vláčkem. V pondělí a čtvrtek se koná dopolední trh, každý den kromě pátku potom malé večerní trhy v hlavním centru. Nabízí však také nádherné široké pláže s jemným zlatavým pískem a pozvolným vstupem do vody oceněné modrou vlajkou Evropské unie za čistotu.

Připravili jsme pro vás výběr oblíbených ubytování, která je třeba rezervovat brzy, jedná se o stálice, které bývají brzy vyprodané:
Neodkládejte výběr dovolené v Rosolina Mare

Každý rok přidáváme další možnosti ubytování, zde se můžete podívat na naše novinky v Rosolina Mare.

Popis objektu

Moderní, nově zrekonstruovaná residence SETTIMO CIELO (Viale dei Pini) se nachází přímo v centru a cca 500 m od pláže. Residence disponuje výtahem a parkovacím místem ke každému apartmánu. Všechny apartmány mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, TV, balkon, typ trilo 8 má navíc pračku.

, Slevy a zvláštní nabídky

sleva 30 % (typ trilo 5) pro pobyty 16.06. - 23.06.

Vzdálenost od
pláže 500 m, centra s obchody 10 m, cyklostezky 10 m, psí pláže 1,2 km
Pozice objektu v letovisku
rušné místo, na obchodní třídě, v centru
Vybavení objektu
výtah
Minimální počet nocí
standardně 7
Cena zahrnuje
pronájem ubytování, spotřeba energií
Cena nezahrnuje
ložní prádlo, k dokoupení, cena ložního prádla, jednolůžko, 6 €, dvoulůžko, 10 €, ručníky, k dokoupení, 10 €, závěrečný úklid povinně za poplatek 40 €/pobyt, zvířata, malého a středního vzrůstu, na vyžádání, za poplatek, 50 €/týden, vratná kauce 100 €/pobyt/apt, plážový servis k dokoupení, 1 slunečník a 2 lehátka od 3. řady, květen, červen a září, 40 €/týden, červenec, srpen, 70 €/týden, pobytová taxa není v ceně
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je AZZURRO TOUR OPERATOR s.r.o. , IČ 60697903 .V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK