773 677 006

info@cestasnu.cz

Rezidence les Voiles Blanches, Francie, Korsika, 26.5.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 134213926

Rezidence les Voiles Blanches

Francie » Korsika

Solenzara, RezidenceRezidence les Voiles Blanches

Termín:

26.5.2018 - 2.6.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

8 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
2 976 Kč ()


Popis
KORSIKA
Ostrov plný kontrastů si právem zaslouží své přívlastky „Perla Středomoří“ či „Ostrov krásy“. Leží v srdci západního Středomoří a má všechny znaky malého světadílu. Najdete zde palmy, vinice, olivové háje, kaštanové a piniové lesy, divoké soutěsky, malebné zátoky a překrásné pláže i zasněžené vrcholky hor. Za návštěvu stojí nejen přímořská letoviska, ale i starobylé vesnice ve vnitrozemí. Nelze opomenout Bonifacio, které je díky svým bělostným útesům řazeno mezi největší pozoruhodnosti Evropy. Ideální dobou pro návštěvu ostrova je pozdní jaro, kdy vše krásně kvete a voní, a začátek podzimu. Teploty jsou mírné, není zde příliš mnoho turistů a také ceny trajektů jsou nižší.

SOLENZARA
Lázeňské středisko Solenzara leží na jihovýchodě Korsiky, v místě, kde do moře ústí stejnojmenná řeka. Nabízí širokou pláž přístupnou přímo z jachetního přístavu. O něco jižněji se v půvabné zátoce ukrývá pláž Canella s jemným pískem a na hranici letoviska najdete pláž Favona s centrem vodních sportů. Místo je ideálním výchozím bodem pro výlety. Nedaleko se ve výšce 1.218 m nachází horské sedlo Col de Bavella, na jehož vrcholu stojí socha Panny Marie Sněžné. Odtud lze podniknout několik pěších výletů nebo se jen kochat nádherným výhledem do okolí.
Ubytování
Klimatizované byty s kompletně vybavenou kuchyňkou (el. sporák, lednice, mikrovlnná trouba s grilem, myčka), s koupelnou a WC, TV (30 EUR/týden) a s terasou se zahradním nábytkem.
2P2/4: obytná kuchyně se dvěma lůžky, oddělená ložnice se dvěma lůžky.
2P4/6: obytná kuchyně se dvěma lůžky, oddělená ložnice se dvěma lůžky, kabina se dvěma lůžky nebo palandou.
3P4/6: obytná kuchyně se dvěma lůžky, dvě oddělené ložnice se čtyřmi lůžky.
Poloha
Rezidence se nachází na vyvýšenině v centru letoviska, přímo u jachetního přístavu, 200 metrů od pláže. Apartmány nabízejí nezapomenutelný výhled na zátoku nebo na hory ve vnitrozemí ostrova.
Vybavení
Recepce s WiFi (zdarma), venkovní bazén na střeše rezidence, sluneční terasa, kryté parkoviště (1 auto/byt).
Stravování
Vlastní.
Pláž
Písčitá, veřejná, 200 m.
Doprava
Vlastní.
V ceně
Týdenní pronájem bytu v daném období, spotřeba vody a energie, telefonická asistence.
Pobyt: od soboty do soboty, od středy do středy.
Slevy
SPECIÁLNÍ AKCE: SLEVA 15% při dvoutýdenním pobytu v období do 14.07. a od 08.09.2018.

Slevy za včasný nákup (z ceny ubytování):
Sleva 6% při zakoupení do 28.02.
Sleva 4% při zakoupení do 30.04.
Tyto slevy jsou již zohledněné v koncových cenách.

Speciální slevy pro zvýhodněné skupiny zákazníků (senioři, novomanželé, studenti / učitelé, osoby ZTP, zdravotníci) a slevy pro věrné klienty nejsou v cenách zohledněny, vyžádejte si jejich uznání u svého prodejce. Více informací o slevách najdete na www.campana.cz/stranky/o-nas/slevy-a-vyhody
Příplatky
POVINNÉ PŘÍPLATKY:
Kauce (vratná jistina): 300 EUR/byt (hotovost, šek. Platební karty nejsou přijímány).
Místní poplatky: cca 7 EUR/os./týden (nad 12 let).
Úklid: cca 30-60 EUR.

NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY:
Ložní prádlo: 10 EUR/os./týden.
Ručníky: 8 EUR/os./týden.
Domácí zvíře: nelze.
Cestovní pojištění: Cestovní pojištění.
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je CAMPANATOUR, s.r.o. , IČ 62619012 .V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK