773 677 006

info@cestasnu.cz

Lázeňský hotel Miramare: Seniorský pobyt, Česká republika, Zlínský kraj, Lázně Luhačovice, 26.4.2018, Plná penze
Číslo zájezdu: 145831396

Lázeňský hotel Miramare: Seniorský pobyt

Česká republika » Zlínský kraj » Lázně Luhačovice

, Hotel starstarstarstarLázeňský hotel Miramare: Seniorský pobyt

Termín:

26.4.2018 - 3.5.2018
Další termíny

Strava:

Plná penze

Typ zájezdu:

Seniorský

Délka:

8 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
12 050 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Lázeňský hotel Miramare: Seniorský pobyt 7 nocí
Popis

UPOZORNĚNÍV období od 1.1.-31.1.2017 je hotel z provozních důvodu UZAVŘEN

Poloha
v blízkosti centra
Popis

Lázeňský hotel Miramare leží v nejnavštěvovanějších českých lázních Luhačovice. Je oblíbený pro svoji ideální polohu v klidné části města v blízkosti lázeňské promenády a centra. Hotel Miramare je v provozu již od roku 1996. Je tvořen třemi vzájemně propojenými budovami - lázeňský hotel Miramare I***, Miramare II**** a Vila Helena****. Jeho součástí je také Jávský masážní salon, dvě restaurace s možností dietní stravy, odborný lékařský personál a 24 hodinová zdravotnická služba. Miramare nabízí svým hostům komplexní služby pod jednou střechou a více než 60 léčebných a relaxačních procedur. K léčbě jsou využívány vlastní léčebné minerální prameny - pramen Sv. Josefa a pramen Jaroslava.

UbytováníKlienti CK GEOVITA zde mají možnost ubytování v pokojích typu superior (v budově Miramare II) nebo standard (v budově Miramare I). Ke standardní výbavě patří koupelna se sprchovacím koutem nebo vanou, WC, fén, televize se satelitním přijímačem, telefon, lednička, minibar (na vyžádání) a internetové připojení WIFI. Část pokojů typu superior má k dispozici balkon.

Wellness službyV hotelu můžete využívat dva bazény, infrasaunu, solárium, balneoprovoz a jávský salon.

Další hotelové služby.Najdete zde také dvě restaurace, zimní terasu, denní bar, ordinaci lékařů, kadeřnictví, kosmetické služby, manikúru a pedikúru.

ParkováníHotel vlastní uzavřené parkoviště. Své auto můžete zaparkovat za poplatek 100 Kč / za den / do 6 nocí a 50 Kč / den / nad 6 nocíVybavení
Recepce, Restaurace, Kadeřnictví, Bazén krytý, Relax centrum, Internet, Ordinace lázeňských lékařů, Denní bar, Finská sauna, Výtah, Kosmetika, Manikúra, Pedikúra, Parkoviště, Solárium, Masáže, Sauna, Léčebné procedury
Pokoje
1-lůžkový pokoj 1+0 standard - vybavení: TV, SAT, Telefon, WC, Sprcha, 2-lůžkový pokoj 2+0 standard - vybavení: TV, SAT, Telefon, WC, Sprcha, 1-lůžkový pokoj 1+0 superior - vybavení: TV, SAT, Telefon, Lednice, WC, Sprcha/Vana, Župan, Připojení k internetu, 2-lůžkový pokoj 2+0 superior - vybavení: TV, SAT, Telefon, Lednice, WC, Sprcha/Vana, Župan, Připojení k internetu
Cena zahrnuje
7x ubytování, 7x plná penze (snídaně formou rautu, oběd a večeře výběrem z menu), lékařské vyšetření, 11 lázeňských procedur (2x klasická masáž částečná, 2x suchá uhličitá koupel, 2x přirodní uhličitá koupel, 1x kondiční gymnastika, 4x přístrojová inhalace minerální vodou Vincentka), volný vstup do bazénu a infrasauny, zapůjčení županu zdarma (kategorie Superior), zákonné pojištění CK
Cena nezahrnuje
lázeňský poplatek 15 Kč za osobu a den, parkovné 50 Kč za den
Poznámka
doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu za zvýhodněnou cenu viz níže Slevy a příplatky
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Geovita, s.r.o. , IČ 28568541 .V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK