773 677 006

info@cestasnu.cz

Wellness týdenní pobyt - Lázeňský hotel Jirásek, Česká republika, Západočeské lázně, Konstantinovy Lázně, 26.4.2018, Polopenze

Wellness týdenní pobyt - Lázeňský hotel Jirásek starstarstar

Wellness týdenní pobyt - Lázeňský hotel Jirásek
Termín:
26.4. – 3.5.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:136412635
7 014 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Poloha
hotel leží cca 300 m od Lázeňského domu Prusík a 500 m od centra Konstantinových Lázní.
Popis lázeňského hotelu
budova je vybavena restaurací s kavárnou a letní terasou, salónkem s internetovým bezdrátovým připojením WiFi, rehabilitačním bazénem, půjčovnou jízdních kol a holí Nordic Walking. Hotel má výtah a bezbariérový přístup. Za hotelem je vybudováno speciální hřiště na pétanque, součástí tohoto prostoru je grilovací zákoutí.Hosté hotelu se hlásí při příjezdu na recepci hotelu Jirásek (otevřeno 08.00 – 16.30 hod)
Vybavení pokoje
24 dvoulůžkových a 4 jednolůžkové pokoje kat. standard - se sprchou, WC, TV, ledničkou, telefonem. Některé pokoje mají balkon.
Stravování
přímo v hotelové restauraci: snídaně - bufet, obědy a večeře výběr z menu.
Léčebné procedury poskytované lázeňským hotelem
lázeňské procedury jsou podávány v lázeňském domě Prusík - viz Léčebné metody. Od léta 2010 je za LD Prusík nově otevřeno Wellness centrum ve kterém je hostům k dispozici krytý bazén (10 x 15 m), vířivky, ¬Kneippovy chodníčky, sauna (finská a aroma), pára, posilovna s kardiozónou, koupele, zábaly, masáže (celková, částečná, aromatická, baňková, čokoládová, masáž lávovými kameny).
Poznámka
Parkování je placené – 40,- Kč/den. Vratná záloha na ovladač Kč 500,-, omezený počet parkovacích míst. Pobyt domácích zvířat není možný.Celý komplex lázní se nachází ve velmi klidném lázeňském lesoparku a tvoří ho několik samostatně stojících budov. Hlavní budovou je Komplexní léčebný ústav Prusík, který poskytuje kompletní balneologické služby a také stravování v centrální jídelně pro všechny hosty z penzionů, vč. námi nabízeného LP Palacký. V Lázeňském hotelu Jirásek se nachází rehabilitační bazén a k dispozici je také zázemí tohoto hotelu (restaurace, kavárna, terasa).
Cena zahrnuje
7x ubytování s polopenzí, 1x relaxační koupel, 1x smyslovou masáž částečnou se zábalem, 1x hubnoucí kosmickou loď nebo pleťové ošetření, 4x základní vstup do wellness centra Konstantin (1,5 hod.), vycházku s průvodcem do turisticky atraktivního okolí Konstantinových Lázní, hudební večer, zdravotní přednášku, BONUS: vstup zdarma do bazénu hotelu Jirásek, wellness terapie po-čt s 20% slevou
Cena nezahrnuje
lázeňskou taxu Kč 15,-/os./noc
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je CZECH HOLIDAYS - cestovní kancelář, s.r.o. , IČ 25672665 .V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK