773 677 006

info@cestasnu.cz

Hradec Králové - Kemp Stříbrný Rybník, Česká republika, Východní Čechy, 3.9.2018, Bez stravy

Hradec Králové - Kemp Stříbrný Rybník

Hradec Králové - Kemp Stříbrný Rybník
Termín:
3.9. – 4.9.2018
Změnit termín
Délka:2 dny / 0 nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:138571426
273 Kč (-0 %)
Vybavení ubytovacího zařízení
restaurace, venkovní posezení, pro děti: hřiště, postýlka (za příplatek), v restauraci stolička; parkování (70,- Kč/den, platba na místě), půjčovna a úschovna kol, kuželky, stolní tenis, internet (zdarma).
Vybavení pokoje
4lůžkový bungalov s možností 2 přistýlek (2 ložnice - dvoulůžko a dvě samostatná lůžka plus menší palanda), vlastní soc. zařízení (sprcha a samostatné WC), vybavená obytná kuchyň (rozkládací rohová pohovka (možnost přistýlky), jídelní stůl, židle, kuchyňská linka, plynová varná deska, plynový ohřívač vody, malá lednice s mrazicí přihrádkou, nádobí a příbory, konvice), ručníky nutno vzít s sebou, dlážděná terasa se zahradním nábytkem a slunečníkem, parkovací místo vedle bungalovu.
Stravování
vlastní (vybavená kuchyňka), v kempu restaurace (v sezóně).
Sport a volný čas
V areálu: příjemné koupání s písčitými plážemi (z jedné strany poloostrova nudistická pláž), rybaření (celoročně), půjčovna loděk, šlapadel, plovacích prken „paddleboardů“ a speciálních kol „lehokol“, tobogán (délka 62,5 m), dětské hřiště s trampolínou, 2 obří trampolíny, vodní fotbal 150 m2, stolní tenis, hřiště na plážový volejbal, travnaté hřiště, Lanové centrum (za poplatek - 7 lanových překážek a prolézaček pro nejmenší, 18 nízkých lanových překážek a visutá lanovka pro školáky, 34 vysokých lanových překážek a 7 lanovek pro zdatnější účastníky a 5 vysokých týmových překážek, horolezecká stěna, lukostřelba, šerm na kládě, foukačky a různé společenské hry, např. ruské kuželky, obří hlavolamy, kroket, DISC golf, deskové hlavolamy a další), paintball v areálu na zalesněném poloostrově (military aréna pro 30 osob).
Možnost grilování, pořádání různých společenských akcí v restauraci nebo v objektu TEE-PEE.
V okolí: značené turistické a cyklotrasy, tenis, squash Hradec Králové (5 km), Aquacentrum Hradec Králové (5 km), jízda na koni Malšovice (2 km), golf Hrádek u Nechanic (20 km), fitcentrum Hradec Králové (5 km), bowling Hradec Králové (5 km).
Cena zahrnuje
ubytování (pronájem bungalovu), energie, ložní prádlo, závěrečný úklid.
Cena nezahrnuje
dopravu, stravu, ručníky, poplatek za parkování, místní poplatky (6,- Kč /os./den), komplexní cestovní pojištění (10,- Kš/os./den).
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je DAEN s.r.o. , IČ 61168807 .V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK