773 677 006

info@cestasnu.cz

Vyhledávání zájezdu
To nejlepší z Jižní Ameriky (Argentina - Uruguay - Paraguay - Brazílie) - Argentina

To nejlepší z Jižní Ameriky (Argentina - Uruguay - Paraguay - Brazílie) starstarstar

To nejlepší z Jižní Ameriky (Argentina - Uruguay - Paraguay - Brazílie)
Doprava:
letecky
Letiště:
Praha
Odjezd:
-
Strava:
Dle programu
Trasa
Buenos Aires / Colonia del Sacramento / vodopády Iguazú / Ciudad del Este / Rio de Janeiro
Program zájezdu
1. den: Odlet (s přestupy) z Prahy do Buenos Aires.

2. den: Přílet a transfer do hotelu. Polodenní prohlídka argentinské metropole, kde nevynecháme hlavní náměstí Plaza de Mayo s prezidenským palácem Casa Rosada, metropolitní operu Teátro Colon, Obelisco či nejstarší rezidenční čtvrti v Buenos Aires - San Telmo, Palermo či Recoleta s proslulým hřbitovem, místem posledního odpočinku Evy Peron. Přístavní čtvrť La Boca láká návštěvníky přízračnými barevnými plechem potaženými domky, dříve čtvrť evropských přistěhovalců a nyní místních umělců. Večeře s představením argentinského tanga. Návrat do hotelu. Nocleh.

3. den: Snídaně. Celodenní výlet na ranč Estancie Don Silvano s folklorním a Gaucho show. V ceně výletu oběd s ochutnávkou místních specialit. Možnost jízdy na koni. Návrat do Buenos Aires. Nocleh.

4. den: Po snídani poplujeme k návštěvě Colonia del Sacramento (Uruguay), města pod patronací UNESCO. Během prohlídky můžeme obdivovat historickou část města, dlážděné uličky, projdeme se po Plaza de Armas, kde stojí nejstarší kostel v Uruguai - Iglesia Matriz z roku 1680. Nevynecháme ani starý přístav s majákem postavený v roce 1857 s pěkným výhledem na město a zátoku Río de la Plata. V odpoledních hodinách návrat do Buenos Aires. Nocleh.

5. den: Po snídani transfer na letiště a přelet k vodopádům Iguazú. Ubytování. Nocleh.

6. den:
Snídaně. Návštěva vodopádů Iguazú. Procházkou subtropickým pralesem se dostaneme do samého centra parku. Zdejší vyhlídky skýtají panoramatické výhledy na hřmící vodopády (až 80 metrů vysoké) s nezapomenutelným Garganta de Diablo (Ďáblovo hrdlo). Nocleh.

7. den: Po snídani výlet do druhého největšího města Paraquaye - Ciudad del Este, kosmopolitního města ležícího na trojmezí Argentiny, Brazílie a Paraguaye. Návštěva centra města, místních tržišť a nákup suvenýrů. Nocleh v brazilském Foz do Iguacu.

8. den: Snídaně. Transfer na letiště do Foz do Iguacu a odlet do Rio de Janeiro. Transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

9. den: Snídaně. Odjezd do čtvrti Cosme Velho a následně ozubnicovou železnicí pod vrchol Cornovada. Zde na 710 metrů vysokém vrchu stojí symbol Rio de Jainera, 40 metrů vysoká socha Krista. Oběd. Odpoledne vystoupáme lanovkou na Pao de Azúcar - „Cukrovou homoli“ s nádherným výhledem na město a zátoku Guanabara. Nocleh.

10. den: Snídaně. Individuální volno, koupání a relaxace na pláži Copacabana či možnost účasti na dalších zajímavých fakultativních výletech, např. představení samby. Nocleh v Rio de Jainero.

11. den: Snídaně. Individuální volno, možnost koupání a relaxace na pláži Copacabana. Odpolední transfer a odlet (s přestupy) do Prahy.

12. den: V odpoledních hodinách přílet do Prahy.
Fakultativní služby
• přípl. za jednolůžkový pokoj 12 990 Kč
• noční Rio de Jainero se sambou a večeří 2990 Kč
Informace
Minimální počet pro realizaci zájezdu 12 osob. Změna programu dle aktuální situace vyhrazena. Informativní schůzka s průvodcem proběhne cca. 2 týdny před odletem.
Cena nezahrnuje
• spropitné (místní personál, průvodce, řidič)
• vstupy cca. 100 USD
Cena zahrnuje
• leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků (s přestupy)
• místní přelety Buenos Aires– Puerto Iguazú // Foz de Iguacu – Rio de Janeiro včetně tax a příplatků
• služby českého průvodce
• pozemní dopravu autem či minibusem
• 9 noclehů v hotelech *** se snídaní dle programu
• pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.