773 677 006

info@cestasnu.cz

Aktuality
Občerstvení na palubách letů Travel Service / SmartWings

Občerstvení na palubách letů Travel Service / SmartWings

9.6.2015

Upřesnění ze strany letecké společnosti k občerstvení na palubách letů Travel Service/SmartWings na letošní letní sezónu.

Rozsah občerstvení na palubách letadel je plně v kompetenci letecké společnosti, nikoliv cestovní kanceláře. Vypsané destinace jsou destinacemi, které létájí naše cestovní kancelář.

SNACK

S leteckou společností Travel Service/SmartWings  je od 1.6. zajištěno občerstvení v podobě lehké bagety a nealko nápoje. Další občerstvení si budou moci klienti na palubě zakoupit.

Snack = (bageta + 1 nealko nápoj) se týká letů například : Korfu, Kos, Heraklion, Chania, Rhodos, Santorini, Kalamata, Karpathos, Lefkada, Soluň (Chalkidiki), Zakynthos, Kefalonia, Chios, Thassos, Lesvos, Samos,   Ibiza, Turecko (AYT, BJV, DLM), Tirana, Gerona, Menorca, Bulharsko, Moskva, Tunisko, Djerba.

 

BUY ON BOARD

Na vybraných letech Travel Service/SmartWings je poskytován pouze servis Buy on Board, tzn.  občerstvení na palubě je za příplatek a klienti si mohou vybrat dle aktuální nabídky uvedené v palubním magazínu, který je na palubách letadel k dispozici.

Buy on  Board se týká například  těchto letů: Paříž, Řím, Barcelona, Catania, Olbia, Malta, Split, Valencie, Neapol, Cagliari.

 

MEAL

Na vybraných  letech Travel Service/SmartWings je od 1.6. zajištěno občerstvení v podobě jednoho teplého jídla a nealko nápoje. Další občerstvení si budou moci klienti na palubě zakoupit.

Meal  (teplé jídlo + 1 nealko nápoj) se týká například těchto letů: Malaga, Almería, Faro, Mallorca, Larnaca, Madeira, Dubai, Kanárské ostrovy, Egypt (HRG, SSH, RMF), Kapverdy.

 

Viz. ceník občerstvení, které lze na palubách zakoupit (může být aktualizován).